Kim jesteśmy

Naszym celem jest skuteczna obsługa i profesjonalne doradztwo. Zajmujemy się sprzedażą artykułów niezbędnych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy oraz w szeroko pojętym przemyśle lekkim. Jak się Państwo przekonają – oferta nasza przeznaczona jest także dla pozostałych gałęzi gospodarki. Produkty z asortymentu firmy EWItech znajdują zastosowanie w przemyśle budowniczym, elektromaszynowym, samochodowym, chemicznym, metalurgicznym i stoczniowym. Dzięki współpracy z doradcami nie tylko częstochowskich uczelni technicznych, żaden problem nie pozostanie bez odpowiedzi.

Nasz model działania

Ponad wszystko cenimy współpracę opartą na wzajemnym szacunku. Dążymy do doskonałości aby działać w sposób niezawodny mocno angażując się w oczekiwania oraz pomysły naszych klientów. Dzięki rzetelnej współpracy i łatwości komunikacji wspólnie tworzymy nową jakość z korzyścią zarówno dla nas jak i wszystkich kontrahentów.

Zamówione produkty dostarczamy w umówionej ilości, w umówionym czasie, w umówionym miejscu, w odpowiedniej jakości i w uzgodnionej cenie.